WODrock

Funny začátky

Zdravíčko WODroci,

člověk by nevěřil, jak záživné je programovat web v tak krátkém čase. Představa, že všechno pošlape, jak má, je ta tam s prvním týdnem nervů v kýblu se zprovozňováním platební brány. Programování webu, design, funkčnost a zakládání facebook či youtube účtu ve dvou lidech není sranda. Nejmenovaná společnost umožňující platby kartou nám proces vývoje velice „usnadnila“.

Je týden a půl před registracemi našeho prvního závodu. Dle informací od známých, kteří mají zkušenosti s platební bránou, registrujeme bránu raději dříve, aby se vše stihlo. „Maximálně do týdne to máte hotové,“ bylo nám sděleno. Super zpráva. To se nám to spustí tak akorát na otestování před registracemi a hurá do toho!

Týden ten tam. Za námi dennodenní hovory, jak to vypadá s naší platební bránou. Z prvopočátku nepříjemné slečny nás po okouzlujícím výstupu ujišťují, že vše bude do druhého dne hotové. Paráda, ještě to stíháme.

Nervózní organizátor závodu se ptá, jak to vypadá s platební bránou. Ujišťujeme ho, že na tom opravdu pracujeme. Zvedáme telefon a na 30x se jim snažíme dovolat. Jedno číslo, druhé číslo, třetí číslo – ani jeden to nebere. Aby toho nebylo málo, po zjištění nepřijatých hovorů volají nazpátek raději všichni.

Registrace spuštěny, platební brána nic, nervy v kýblu. „Prosím, vyplňte tento formulář,“ přišel email. Byť se nám zdá, že některé věci mohly být už dávno hotové, vyplňujeme formulář. Následující den přijde smlouva k podpisu. Děkujeme všem svatým, že je náš boj u konce. Podepíšeme a naskenujeme smlouvu, abychom nemuseli čekat, než ji dopraví pošťák. Do konce týdne nic a v pondělí rána: „Prosím, vyplňte tento formulář.“

To už nám stávají vlasy hrůzou na hlavě. Náš požadavek o platební bránu se dostal do rukou zcela nového člověka. Že by celé škemrání o zprovoznění v co nejkratším čase, neboť už běží i kvalifikace, začalo nanovo? Znovu vyplňujeme formulář. Když přijde nová smlouva, voláme na první, druhé i třetí číslo, abychom nakonec ještě nezaplatili za jeden účet dvakrát.

Nemají pro nás nic víc, než potěšující zprávu, že nás poslali na RISK oddělení. Děkujeme. Další týden přetahování, doplňování informací a trpělivosti utekl jako voda.

Neděle večer je ve znamení posledního týdne s šancí tu zatracenou bránu zprovoznit, abychom to stihli alespoň do placení registrace do závodu. Shazujeme masku slušňáka, vyhrožujeme, že pokud to nebude do konce týdne hotové, přejdeme k jiné společnosti. Posíláme až přebytečné množství informací, aby se nás nemohli dodatečně ptát na cokoli.

Pondělí dopoledne – vuala – platební brána zprovozněna, stačí zaintegrovat a můžeme slavit.
Závěr? Dokud se chováte jako slušní lidé, prosíte, máte trpělivost, jste milí a vyčkáváte, jsou Vaše požadavky přehlíženy.

Mnoho úspěchů při závodění! Tým WODrock

Need help?