David Egydy o CzechBeast Team Madness

Zdravíčko WODroci!

Jak už tomu bývá, vše je jednou poprvé, a tak se své premiéry dočkal i CrossFitový závod o auto! Doufám, že jste u toho nechyběli! Protože tohle byla fakt pecka! V sobotu se tváří tvář střetlo 17 čtyřčlenných týmů ve složení tří mužů a jedné ženy, aby ukázali, kdo je tu pánem a kdo si odveze své namožené a zničené svaly ve zbrusunovém autě značky Hyundai.

I nás zajímalo, jak se na celý závod připravoval organizátor David Egydy a jak myšlenka závodu vznikla. Pojďte se na to s námi mrknout!

Zdravím Davide, jak vznikl nápad závodit o auto?

„Závod vznikl v hlavě kolegy Tomáše, který mi hned po skončení CBC2015 řekl, že tohle by chtěl udělat a že to bude něco, co tu ještě nikdo nikdy neudělal, a to je hlavní cena v hodnotě přes 220 tisíc.“

Jak dlouho trvala příprava závodu?

„V podstatě několik měsíců nějaké to plánování a přemýšlení, pak cca měsíc intenzivněji. Nebylo to nic extra složitého.“

Jakou jsi očekával účast?

Doufal jsem, že se do kvalifikace přihlásí mnohem víc týmu, takhle jsme byli rádi, že se vše obešlo bez velké finanční ztráty.

Byl jsi z tak velké události nervózní nebo ses těšil?

Těšil, nervozita nebyla vůbec žádná. Vše bylo dobře připravené.

Jak se na celý průběh závodů díváš Ty? Šlo vše hladce?

Ano, vše proběhlo bez problému, velká pochvala všem, kteří pomáhali. Od rozhodčích až po dobrovolníky. Průběh závodu byl podle mě geniální v tom smyslu, jak vše celkově gradovalo i přes původní negativní ohlasy na finálový workout, pak vše vyvrcholilo v neskutečnou atmosféru.

Jak bys zhodnotil celé závody?

Já asi hodnotit nebudu, stačí si přečíst všechny ty komentáře, které mluví za vše. Všichni si závod moc chválí a já jsem za to velice šťastný.

Chtěl bys pořádat závody o auto znovu? Proč?

Rozhodně ano, tento závod bude pokračovat. A proč? To je přece jasné! :-) Protože se tak moc povedl! :-).“ 

Děkujeme Davidovi, že si na nás udělal chvíli. A teď to nejdůležitější! Kdo odjel novým mazlíkem a kdo si stoupl na bedny?

Na prvním místě se umístil tým Danubiusz (Laura Horváth, Kristóf Horváth, Erik Toth a Ludovit Czókoly!)
Druhou příčku obsadil tým Ruthless (Michaela Palová, Honza Hanák, Jojo Porubský a Armin Streibl)
Třetí umístění patří týmu Venatus (Karin Freyová, Marek Bartoň, Peter Kysucký a Miroslav Holý)

Gratulujeme vítězům!
Čest všem zúčastněným!
Tým WODrock

Need help?