WODrock

Goodbye gym Kerhatice, kolébko Czech Beast

Zdravíčko WODroci!

S těžkým srdcem Vám chceme oznámit, že jsme dnešním dnem zavřeli jednu z prvních crossfitových tělocvičen v České republice. Tento gym byl otevřen nám všem známým Davidem Egydym v Kerhaticích v Ústí nad Orlicí, kde jsme společně zažili i historicky první závod Czech Beast Challenge.

Tělocvičnu z prvopočátku vedl David, avšak postupem času se skupina cvičenců rozpadla na menší části, a tak se už tak malé město s nevelkým počtem obyvatel muselo dělit o sportovní nadšence, což samozřejmě mělo za následek menší počet návštěvníků naší tělocvičny.

Netrvalo to dlouho a David musel o dům dál. S tak obrovskou láskou k tomuto sportu nelze prorazit v tak malém městě s tolika tělocvičnami, bohužel i pomluvami a sváry. Davidovy cesty vedly do Zlína a později do Brna a naši tělocvičnu si vzal na starosti Dominik Vávra, Honza Němec a Jakub Karlík. Nějakou chvíli u nás trénoval i Dominik Strákoš, který teď trénuje v Davidových šlépjejích v CrossFit NewPark.

Čas šel dál a dařilo se nám. Bohužel přišlo zvýšení nájmu a neúnosná měsíční částka za tělocvičnu zapříčinila její uzavření.
Já tímto děkuji trenérům, kteří zde trávili svůj volný čas, a to pouze za úsměvy svých cvičenců. Děkuji jim za to, že vydělávali na kolébku Czech Beastu, aniž by z toho sami něco měli. Děkuji Davidovi, že tělocvičnu založil a děkuji všem, kteří si k nám přišli s láskou zacvičit.

Na nová shledání
Tým WODrock

Need help?